Jacek i Barbara - zakochana para

Targi ślubne na początku roku 2020 były pierwszymi, w których braliśmy udział. Właśnie tam poznaliśmy Basię i Jacka. Biła od nich mega pozytywna energia. Po kilku zamienionych zdaniach, wszyscy wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach. Po targach umówiliśmy się na spotkanie, siedzieliśmy w kawiarni kilka godzin, aż do zamknięcia!

Wesele odbyło się w sierpniu tego samego roku w restauracji Jabłona w Powidzu, nad samym jeziorem. “Jacek i Barbara – zakochana para” było hasłem przewodnim wesela, w końcu takie imiona do czegoś zobowiązują. Swoją drogą, kto z nas tego nie słyszał za młodu? Atmosfera panująca na weselu to było coś cudownego. Widać było gołym okiem jak obie rodziny są ze sobą mocno zżyte. Wszyscy się lubili, szanowali, od najmłodszych do starszych. Co do samej zabawy – wesele miało charakter mocno hardstyle’owy. Basia, Jacek i ich znajomi to fani takiej muzyki, dlatego nie mogło być inaczej! Niejeden festiwal razem zjechali. Zobaczcie sami jak się bawili!

Żeby bardziej się wczuć w hardtyle’owy klimat wesela możesz puścić sobie poniższy utwór. Nam już zawsze będzie się kojarzył z Basią i Jackiem. Uprzedzamy, że kawałek wbrew pozornemu początkowi nie jest zdecydowanie spokojny…